Tervetuloa Rauman Frisbee ry:n kotisivuille!

Frisbeegolfin säännöistä tärkeimmät ovat hyvät tavat liikuttaessa ja pelatessa yleisellä puistoalueella. Muista aina varoa muita puistossa liikkuvia. Kerro lajista ja pyydä kohteliaasti siirtymään jos joku on väylällä. Älä kiroile ja roskaa, sillä annat mallia nuoremmille pelaajille. Muista pitää hauskaa!
Jos haluat tietoa frisbeestä tai sinulla on muuten vaan ehdotuksia lajin parantamiseksi Raumalla, laita meiliä tulemaan hallitus@raumanfrisbee.net.

Anna palautetta

Haluamme parantaa seuran toimintaa ja kuulla mielipiteesi. Voit kirjoittaa nimettömästi suoraa, mutta asiallista palautetta nettisivuista, kisatoiminnasta, radoista ja yleisesti seuran johtamisesta ja toiminnasta. Palautteita ei julkaista. Hallitus käsittelee ne tehdäkseen seurasta jäsenilleen miellyttävämmän.

Palautelomakkeelle >>

Lomakkeelle pääset jatkossa sivun yläreunan navigointipalkin linkistä "Palaute".

Rauman Frisbee ry:n hallitus

Ei kommentteja:

Lähetä kommentti